*** Penzion Jana /ubytovanie Hruba Skala

Penzion Hruba Skala Jana
 
Ubytovanie Český ráj Turnov Hrubá Skála : Pension Jana sa nachádza neďaleko hruboskalského skalného mesta, v susedstve zámku Hrubá Skála. Umiestenie penzionu v stredu Českého raja ponúka nepreberné možnosti pre pešie výlety, cykloturistiku, kúpanie, návštevy pamiatok, hubarčenie, horolezectvo atď.

Penzion Jana Hrubá Skála ubytovanie :
Ubytovacia kapacita penziónu Jana je v penziónu 25 lôžok a v depandant (budova u penziónu) je 26 lôžok. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením. 1 x jednolôžková izba, 5 x dvojlôžková izba, 6 x trojpostelová izba, 4 x štvorpostelová izba, 3 x štvorpostelový apartmán. Možnosť Wi-Fi pripojenia.

Hrubá Skála penzión ubytovanie Jana služby :
Pobyt aj so psom, 2x klubovňa s TV a satelitom. Možnosť varenia, vybavenie vrátane riadu a chladničiek, podľa potreby možnosť priobjednať raňajky. Uzamykateľné a oplotené parkovanie pre autá i bicykle v areáli penziónu. Gril, požičovňa horských bicyklov, stolný tenis, úschova vlastných bicyklov. Reštaurácia 15 minút od ubytovacieho zariadenia. Prevádzka je celoročná podľa objednávky, iba v mesiacoch júl a august sú uprednostňované týždenné pobyty (sobota-sobota). V zimných mesiacoch uprednostňujú školenia a skupinové akcie.

Ubytovanie v Českom raji Penzión Jana Hrubá Skála turistika :
Obec Hrubá Skála leží v Českom raji, neďaleko Turnova. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti zámku Hrubá Skála. V okolí penziónu Jana nájdete mnoho kultúrnych i prírodných zaujímavostí ako Hruboskalské skalné mesto, Hrad Valdštejn, hrad Trosky, hrad Kost, rybníky Věžák, Nebák, Vidlák, Kozákov, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov, Humprecht, Prachovské skaly. Tenis (1 km), kone (3 km), horolezectvo (1 km). Veľké možnosti pešej turistiky a cykloturistiky. V zimnom období možno využiť prekrásne terény pre bežkárov.
Penzion Hruba Skala Jana - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Hruba Skala Jana - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Hruba Skala Jana - možnosť pripojenia na internetPenzion Hruba Skala Jana - k dispozícii letná terasaPenzion Hruba Skala Jana - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Hruba Skala Jana - Izby s vlastnou toaletou